Ціна неуважності - зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна тому, звичайно ж, можливі і помилки. Але ціна неуважності - зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо  платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ , але припустилися помилок в  наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області просить роботодавців не зволікати та перевірити достовірність поданої звітності ЄСВ в кабінеті страхувальника вебпорталу ПФУ, а у разі виявлення помилок — усунути їх та подати виправлені звіти до органів податкової служби для своєчасного завантаження інформації про Ваших працівників до Реєстру застрахованих осіб.

Щоб виключити можливість наявності помилок, неточностей і недостовірності даних, Пенсійний фонд надає можливість кожній особі перевіряти інформацію про власний  страховий стаж та розмір заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, в її персональній обліковій картці.

Ознайомитись з нею можна зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України( https://portal.pfu.gov.ua/).

ВАЖЛИВО

Користувачам вебпорталу за допомогою електронного цифрового підпису можливо самостійно змінити некоректні відомості: прізвище, ім’я, по батькові; дату і місце народження, стать; громадянство; серію та номер паспорта; номер телефону; адресу місця проживання. Для цього необхідно лише заповнити в Особистому кабінеті застрахованої особи «Анкету для зміни даних в реєстрі застрахованих осіб», прикріпивши  відповідні скановані документи.