Оголошення

Тимчасова зміна місця голосування виборців на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №208

09:30:11 27.07.2020

Шановні жителі Комарівської ОТГ, звертаємо Вашу увагу що в селах Комарівка, Прохори, Берестовець встановлені контейнери для роздільного збирання відходів!

08:20:33 20.07.2020

Підсумки конкурсу

За підсумками оголошеного конкурсу на виготовлення проекту капітального ремонту приміщення котельні Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів переможцем визначено ФОП Приходько О.П.

11:20:59 28.02.2020