На Чернігівщині надходження  від сплати єдиного внеску

склали  понад 3,9 мільярдів  гривень

Платниками Чернігівщини за десять місяців поточного року  сплачено понад 3,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Від юридичних осіб надійшло 3,4 млрд грн, або 88 відс. надходжень. З них 1,8 млрд грн сплачено бюджетними установами (48 відс.). Фізичні особи - підприємці сплатили 458 млн грн (12 відс.).

Найбільшу частку надходжень єдиного внеску забезпечують платники, що перебувають на обліку в Чернігівському, Прилуцькому та Ніжинському управліннях.

Нагадаємо, що на сьогодні розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 грн., при цьому розмір мінімального страхового внеску – 918,06 грн. (4173 грн. х 22 відс.).

Всі роботодавці, підприємства, установи, організації, а також і фізичні особи – підприємці, які використовують працю громадян з належним оформленням трудових відносин, мають сплачувати єдиний внесок за найманих працівників у розмірах не менш ніж мінімальний.

Своєчасна та повна сплата єдиного внеску це запорука соціальних гарантій та своєчасності виплати пенсій.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Чернігівській області