Комарівка-Красносільське

Дата: 12.09.2018 14:18

Розпочато роботи по викладанню грунто-щебневої сумішші на дорозі Комарівка – Красносільське.  На даний час там зроблено грейдерування дороги та розпочато завезення грунто-щебневої сумішші.

Також, за згодою депутатів Комарівської сільської ради було придбано 10 тон асфальту. Місцеві жителі с. Комарівка вже відчули покращення стану доріг по вулицях Лесі Українки та Соборна, де був проведений частковий ремонт асфальтного покриття. Всі роботи виконує С.Б. Ламазян. А за співпрацю з ним,  частковий ремонт асфальтного покриття по вулицях Лесі Українки та Соборна С.Б.Ламазян надав техніку та виконав роботу безкоштовно.