Заклади освіти Комарівської ОТГ відвідав народний депутат України Валерій Давиденко

Дата: 14.09.2018 11:30

14 вересня 2018 року заклади освіти Комарівської ОТГ відвідав народний депутат України Валерій Давиденко.

Валерію Миколайовичу не байдужа доля підростаючого покоління. Він переймається станом освітньої галузі громади, допомагає у поліпшенні матеріально-технічної бази шкіл та дитячих садків.
Так, для першокласників Нової української школи за сприяння Валерія Давиденка було придбане комп'ютерне обладнання на суму 121200 гривень.  (Альбом зустрічі додається)

Коментарі:

Тетяна Лавренчук
2018-09-18 11:58:22

Ми вдячні нашому Народному депутату -Давиденко В.М. за надану субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 388 000грн.