Ічня... 6 Арсенал

Дата: 09.10.2018 08:43

"О 3 годині 30 хвилин поступила інформація від начальника 6-го Арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на технічній території. Масштаб уточнюється. Оперативно повідомлені всі відповідні служби та органи місцевої влади. Здійснюється евакуація людей. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події.
До локалізації надзвичайної ситуації залучений один штатний пожежний танк ГПМ-54, ще чотири пожежних танки заплановано та найближчим часом будуть доставлені на місце. Також працює одна автоцистерна на базі автомобіля КамАЗ і дві автоцистерни на базі автомобіля МАЗ.
З Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовані близько десяти тисяч осіб. До евакуації населення залучено понад 20 автобусів Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської області.
Жертв, поранених, травмованих та загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та місцевого населення немає, матеріальні збитки – уточнюють.
Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події. Оперативна група на чолі з начальником Генерального штабу Збройних Сил України працює на місці надзвичайної події. Також на місце події вилетів Прем’р-міністр України Володимир Гройсман. Про це він написав у своєму Twitter.
Проводять відповідні обмежувальні заходи по всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)