“ДИПЛОМИ СПЕЦІАЛІСТІВ ТА КАНДИДАТІВ НАУК СКАСОВАНО”: ЩО РОБИТИ УКРАЇНЦЯМ, ЯКІ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ТАКУ ОСВІТУ

Дата: 10.10.2018 12:36

“Дипломи спеціалістів та кандидатів наук скасовано”: Що робити українцям, які вже отримали таку освіту

Відтепер диплом спеціаліста прирівнюватиметься до магістра, передає Корупція.Інфо

З 2018 року раніше отриманий диплом спеціаліста прирівнюватиметься до диплому магістра.

Дипломи тих, хто раніше отримав освіту рівня спеціаліст, прирівнюються до магістерських. Це означає, що на дипломі буде написано “Спеціаліст”, але прирівнюватися він буде до “Магістра”.

Про це повідомляється на сайті Міносвіти.

Згідно із законом «Про вищу освіту», здобути її тепер можна за 5 ступенями: молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, доктора філософії та доктора наук.

Диплом бакалавра прирівнюватимуть до отримання повної вищої освіти.

З ієрархії наукових ступенів також прибрали «кандидата наук». Відтепер для продовження наукової діяльності у будь-якій спеціальності потрібно буде здобувати звання доктора філософії.

Всі, хто захищав дисертації, навіть з технічних спеціальностей, стають докторами філософії. Ті, у кого вже є таке звання, можуть отримати диплом доктора філософії.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)