04 січня 2019 року за сприяння сільського голови Ю.І. Кантура, у приміщенні Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося новорічне свято "У сяйві новорічної ялинки" для дітей з особливими потребами.

На свято завітали діти разом із батьками з всієї громади.

Свято пройшло в дружньому колі, в атмосфері тепла, посмішок, сімейного затишку.

Велика вдячність організаторам свята: начальнику відділу культури Т.В. Колодці, начальнику служби у справах дітей Т.М. Степанець, директору Публічної бібліотеки І.Ю. Холодняк, начальнику відділу освіти В.М. Грищенко, колективу Комарівського будинку культури - М.С. Перцю та Т.В. Товстизі.

Велика вдячність спонсорам свята, які допомогли з підвозом директору Борзнянської філії УМК І.О. Хлистуну, депутату Комарівської сільської ради В.А. Стриженку.

Окрема подяка працівникам Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Л.В. Кривченко, В.І. Перець та В.С. Обушній за підготовку дитячих художніх номерів.

Всім велика вдячність і веселих свят!