Платники податків області та податківці підтримують дієвий діалог

Відбулась зустріч керівника Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмили Слотюк з головою Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України»  у Чернігівській області Романом Верешею. Участь у зустрічі взяли також заступник начальника Головного управління ДПС Олег Шуба та виконавчий директор територіального відділення асоціації платників податків Ірина Ольховик.

Присутні домовилися про інформаційну співпрацю в питаннях інформування платників області про законодавчі новації, що удосконалюють податкове законодавство та сприяють дотриманню принципу справедливості оподаткування. Відзначили високий рівень сумлінної сплати податків в області та намітили подальші шляхи співпраці.

Зустріч відбулась у рамках підписаного у липні 2020 року  Меморандуму про партнерство та співробітництво між Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» та Державною податковою службою України.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області