Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

Дата: 31.07.2020 14:49

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує, що

для зручності, з метою спрощення процедури та мінімізації контактів між відвідувачами у зв’язку з карантинними обмеженнями працюють електронні сервіси.

Звернення в електронній формі надсилаються виборцем із використанням мережі "Інтернет" за кваліфікованим електронним підписом та створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії та Державного реєстру виборців, обравши потрібну послугу в “Кабінеті виборця”:

1. Заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців;
        2.  Заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі;
        3. Заяву щодо зміни своєї виборчої адреси;
        4. Заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно;
        5. Заяву щодо виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи;
        6. Запит щодо змісту своїх персональних даних;
        7. Запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою.

Бережіть себе, не стійте в черзі та скористайтесь електронними сервісами!