У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що протягом січня – березня 2021 року забезпечено надходження до місцевих бюджетів єдиного податку з фізичних осіб у сумі 170,2  млн гривень. Це на 19,4 млн грн або на майже на 13 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Безпосередньо у березні цього року надходження єдиного податку з фізичних осіб зросли відповідно минулорічних на 22 відс. (на 4,2 млн грн) та склали 23,3 млн гривень. У березні минулого року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 19 млн гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок спрямовується до місцевих бюджетів. Сплачуючи єдиний податок своєчасно та у повному обсязі, суб’єкти господарювання сприяють розвитку і благоустрою місцевих громад.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області