Ти як?

👩‍👧‍👦 Найбільше від війни страждають діти. Повітряні тривоги, навчання у бомбосховищах, вибухи, переїзди у нові міста і втрата звичного кола спілкування – усе це дуже сильно впливає на дітей. І їхні реакції на такий стрес важко передбачити. Хтось стає надто емоційним, агресивним, хтось, навпаки, завмирає і замикається в собі.

Як подати на субсидію на порталі Дія

🙌 Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).

Турнір пам'яті Володимира Івановича Юрченка

2 березня 2024 року в спортивній залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради було проведено II турнір з волейболу серед жінок пам’яті Володимира Івановича Юрченка. У змаганнях взяли участь п’ять команд: «Гімназія» Комарівка, «Олімп» Прохори, «Фортуна» Комарівка, «Афіна» Прохори, «Штурм» Черняхівка. Грали по колу: 1) «Олімп»-«Афіна» 2-0 (25-14), (25-21); 2) «Гімназія»-«Фортуна» 0-2 (25-27), (11-25); 3) «Штурм»-«Олімп» 0-2 (19-25), (12-25); 4) «Афіна»-«Гімназія» 1-2 (25-20), (21-25), (12-15); 5) «Фортуна»-«Штурм» 2-1 (25-17), (20-25), (15-12); 6) «Олімп»-«Гімназія» 2-0  (25-10), (25-13); 7) «Афіна»-«Фортуна» 0-2 (21-25), (22-25); 8) «Штурм»-«Гімназія» 2-0 (25-11), (25-21); 9) «Олімп»-«Фортуна» 1-2 (25-4), (23-25), (7-15); 10) «Афіна»-«Штурм» 1-2 (19-25), (28-26), (10-15). Згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – «Фортуна» Комарівка – 10 очок; 2 місце – «Олімп» Прохори – 10 очок; 3 місце – «Штурм» Черняхівка – 6 очок; 4 місце – «Гімназія» Комарівка – 2 очка; 5 місце – «Афіна» Прохори – 2 очка. Були нагороджені кращі гравці в командах: «Олімп» – Вікторія Качан, «Фортуна» - Дарина Печериця, «Афіна» - Ірина Сич, «Гімназія» - Марина Балаба, «Штурм» - Катерина Приходько. Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання! Світла пам'ять Володимиру Івановичу!

Вшанували жертв Корюківської трагедії

Корюківська трагедія — найбільша та найжорстокіша каральна операція нацистів під час Другої світової війни. У ніч на 27 лютого 1943 року партизани з’єднання Федорова розгромили німецько-угорський окупаційний гарнізон Корюківки. У відповідь окупанти напали на мирне селище. В акті Чернігівської обласної комісії зі встановлення і розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників у Корюківці від 17 грудня 1943 року вказано, що 1 і 2 березня було здійснено вбивство 6700 людей, спалено 1290 будинків, а вціліло тільки 10 цегляних.1 березня в закладах культури громади було проведемо годину пам'яті "Трагедія Корюківки".

Смачна Чернігівщина

Працівники Красносільського будинку культури, в рамках проєкту  "Смачна Чернігівщина" приготували страву під назвою кваша. Таку страву колись готували наші прабабусі. Складові даної страви прості, але натуральні та корисні.  Шануймо  своє минуле, заради майбутнього. Слава Україні!

Участь у нараді

27 лютого 2024 року начальник відділу ОКСМС Валентина Грищенко брала участь в в  нараді-семінарі щодо обговорення проблемних питань щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв старшої профільної школи в Ніжинському районі та надання пропозицій до Міністерства освіти і науки України щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, яка проходила в м. Ніжин. У нараді брали участь заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник відділу загальної середньої та корекційної освіти Олена Соронович, начальник відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Наталія Дягло, перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Інна Горобей, та начальник відділу культури, освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Полуда.

Зникла дитина: що робити та куди звертатись батькам

За даними 2023-го року, про зниклих дітей на Чернігівщині в поліцію повідомляли що не щодня. Всього поліцейські розшукали 292 дитини. Нині по області жоден неповнолітній в розшуку не перебуває. Проте із заявами допомогти в пошуку звертаються часто.