Новий паркан в Комарівському ліцеї

Новий паркан встановлено в Комарівському ліцеї. Реалізація проєкту, забезпеченого громадою,  забезпечить безпечне перебування учнів на території школи, попередить травмування, обмежить доступ осіб без визначеного місця проживання, покращить естетичний вигляд подвір’я. Безпека учнів і дітей - найпріорітетніша справа суспільства.

Захоплюючі заняття від команди "Карітас Чернігів"

І знову пізнавальні, захоплюючі, мотиваційні заняття від команди БФ "Карiтас Чернігів": майстер-клас"Подаруй пластиковій пляшці друге життя", тренінг "Весела подорож у свiт емоцій" пройшли в Комарівському ліцеї 23 квітня 2024 року.

Про субсидію

🙌 Більшість домогосподарств, що отримували субсидію в опалювальний період, продовжить отримувати їх і в неопалювальний (з 1 травня до 30 вересня).

Українська пасха

Онлайн-проєкт «Бережемо та популяризуємо народні традиції» триває. У рубриці «Збережемо традиції предків: випікання паски та орнамент писанки Чернігівщини» пропонуємо до вашої уваги рецепт великодньої випічки від господинь із Комарівської ТГ – більшою мірою класичний, але дещо осучаснений.

Штормове попередження

Штормове попередження для Чернігівщини сьогодні. Очікується дощ та пориви вітру 15-20 м/с. Жовтий рівень небезпеки.

Змагання з волейболу

Наші воїни – найкращі! Доблесні військовики Збройних Сил України роблять усе, від них залежне, аби наші діти могли почуватися у безпеці та радіти своїм, відносно мирним, будням. Діти мають відчувати себе дітьми, попри жахіття війни. Принаймні, там, де це можливо зробити… 19 квітня 2024 року, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради, в спортивному залі Комарівського ліцею, були проведені дитячі змагання з волейболу в рамках спартакіади серед здобувачів освіти закладів освіти Комарівської територіальної громади. Участь взяли п’ять команд: «Комарівський ліцей», КЗ «Комарівська гімназія», «Прохорський ліцей», «Красносільський ліцей», «Степанівська гімназія». Грали по колу: 1) «Степанівська гімназія» – КЗ «Комарівська гімназія» 0-2 (1-15), (9-15); 2) «Прохорський ліцей» – «Красносільський ліцей» 2-0 (15-9), (15-8); 3) «Степанівська гімназія» - «Комарівський ліцей» 0-2 (6-15), (2-15); 4) «Прохорський ліцей» - КЗ «Комарівська гімназія» 0-2 (7-15), (10-15); 5) «Красносільський ліцей» - «Комарівський ліцей» 0-2 (6-15), (5-15); 6) «Степанівська гімназія» - «Прохорський ліцей»  0-2 (7-15), (9-15); 7) КЗ «Комарівська гімназія» - «Красносільський ліцей» 2-0 (15-7), (15-4); 8) «Комарівський ліцей» - «Прохорський ліцей» 2-0 (15-8), (15-8); 9) «Степанівська гімназія» - «Красносільський ліцей» 0-2 (13-15), (6-15); 10) КЗ «Комарівська гімназія» - «Комарівський ліцей» 1-2 (9-15), (15-13), (13-15). Згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце– «Комарівський ліцей»; 2 місце– КЗ «Комарівська гімназія»; 3 місце– «Прохорський ліцей»; 4 місце – «Красносільський ліцей»; 5 місце - «Степанівська гімназія». Вітаємо переможців та учасників! Були нагороджені кращі гравці в командах: «Прохорський ліцей» – Вероніка Позняк, «Комарівський ліцей» - Дмитро Печериця, КЗ «Комарівська гімназія» - Денис Нагорний, «Красносільський ліцей» - Володимир Константиненко, «Степанівська гімназія» - Іван Індило. Під час змагань серед вболівальників був наш земляк Андрій Іващенко. Він відновлюється після отриманого на фронті поранення і знову збирається на передову. Андрій привітав юних спортсменів, допоміг в нагородженні команд та запевнив: «Усе буде Україна!» З ним погодились і учасники змагань, вручивши мужньому захисникові Вітчизни медаль кращого гравця турніру, бо наші воїни – найкращі!!!

Групові заняття з Карітас-Чернігів

Групові заняття з БФ"Карiтас Чернігів": цікаво, емоційно, мотиваційно, дієво! Значну увагу спеціалісти фонду  "Карiтас" приділяють саме груповим формам роботи. Діти вчаться позитивно говорити  один про одного, співчувати, підбадьорювати, висловлювати негативне ставлення, не ображаючи співрозмовників, позитивно реагувати на зовнішні стимули, бути толерантними. Саме ці гнучкі навички(soft skills) потрібно розвивати, адже саме  вони розповсюджуються  на різні аспекти життя.

Підтримаємо - українське!

👍🇺🇦 «Усі в плюсі, коли зроблено в Україні»: до кампанії з підтримки українських виробників долучились ритейлери