«Це не ок» - «Ні!» Жодному насильству

«Це не ок» - саме таку назву має цьогорічна  інформаційна кампанія Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня.

Увага! Відновили роботу!

З 13 вересня 2022 року відновлює роботу Борзнянський сектор Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області: на сьогодні ажіотажу з оформлення закордонних паспортів не виникає

На жаль, все частіше в тих чи інших мас-медіа можна побачити інформацію стосовно підвищеного попиту на оформлення паспортів для виїзду за кордон. До того ж зростання кількості бажаючих отримати закордонні паспорти пов’язують з масовою панікою громадян, які хочуть якнайшвидше виїхати з України. Управління ДМС у Чернігівській області запевняє, що жодної паніки чи ажіотажу з оформлення даного документа не спостерігається, про це свідчать і статистичні дані.

Щоб у ЗНО–2022 участь взяти ? про оформлення ID-картки потрібно подбати

Із 01 лютого до 09 березня триватиме реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. До комплекту реєстраційних документів входить паспорт громадянина України. Тому вкотре нагадуємо учням, яким виповнилося 14 років, про необхідність вчасного оформлення ID-картки. Адже паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Інформація

На передодні новорічних свят працівники  Борзнянського сектору УДМС у Чернігівській  області щиро привітали сім’ю Руденків:  14 –річного Ярослава із знаковою подією у житті – отриманням першого паспорта та його батька Олега, із прийнятим  свідомим рішенням  обміняти паспорт у вигляді книжечки на ID-картку, адже  сьогодні це зручний та безпечний документ, який можна завантажити до мобільного за стосунку  Дія.

Ви запитуєте - ми відповідаємо !

Інформуємо, що протягом листопада 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 269 дзвінків, а всього з початку року – 4238 (2020 рік – 3755). Проаналізувавши Ваші звернення, хочемо надати роз’яснення на одне із частих запитань: «Чи готовий мій паспорт?».

Ви запитуєте - ми відповідаємо!

Продовжуючи нашу рубрику щодо роз'яснення питань, які надходять на телефону «гарячу лінію» Управління під назвою: «Ви запитуєте – ми відповідаємо!», інформуємо, що протягом жовтня 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 310 звернень (у жовтні 2020 року – 389).