Щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами

Законом України від 16 листопада 2022 року № 2747-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами» (далі – Закон № 2747), який набрав чинності 11.12.2022, внесені наступні зміни:

До уваги волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації

Державна податкова служба України повідомляє, що 11.12.2022 набрав чинності Закон України від 16 листопада 2022 року № 2757-ІХ «Про внесення змін до пункту 21 розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» щодо вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації».

За січень – жовтень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено 19,3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області за десять місяців 2022 року сплачено 12,3 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,6 відс. перевищує факт надходжень відповідного періоду минулого року. Єдиного внеску надійшло 7 млрд грн (на 38,7 відс. більше за минулорічні надходження). Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску перевищили 7 мільярдів гривень

Платниками Чернігівщини протягом січня – жовтня 2022 року сплачено більше 7 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що перевищує минулорічний показник за відповідний період майже на 2 млрд гривень, -  інформує начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

Платники Чернігівщини на підтримку армії сплатили понад 497,7 млн військового збору

Протягом січня – жовтня 2022 року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 497,7 млн грн військового збору. Це більш ніж на 102 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

Протягом січня-вересня 2022 року місцеві бюджети Чернігівщини отримали 6,1 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за дев’ять місяців поточного року надійшло  майже 6,1 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 16 відс. перевищує фактичні надходження відповідного періоду минулого року (0,8 млрд грн), - про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

За січень – вересень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено 16,9 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

За дев’ять місяців поточного року платниками податків Чернігівської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 10,8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 7,3 відс. перевищує факт надходжень відповідного періоду минулого року. Єдиного внеску надійшло 6,1 млрд грн, що на 34,7 відс. більше за минулорічні надходження, - про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

На понад 1,4 мільярди гривень поповнили бюджети платники Чернігівщини у вересні 2022 року

Платники податків підтримують нашу державу, вчасно сплачуючи податки, навіть у складний воєнний час. Виконання свого громадянського обов’язку щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску сприяє підвищенню обороноздатності країни, дозволяє профінансувати у повному обсязі виплату пенсій, зарплат, соціальної допомоги, а також направити кошти на відновлення інфраструктури та житлового фонду.