Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє

про початок своєї роботи

Розпочато новий етап у податковій політиці. Вчора, 28.08.2019р. на Урядовому порталі оприлюднено розпорядження Уряду від 21 серпня 2019 р. №682-р про початок роботи Державної податкової служби України.

Прийняття розпорядження стало можливим після виконання усіх необхідних заходів з утворення ДПС: проведення державної реєстрації, затвердження структури, штатного розпису апарату та кошторису, переведення з ДФС у ДПС 30 відс. працівників на рівні центрального апарату і територіальних органів.

Отже, з 29.08.2019 Головне управління ДПС у Чернігівській області (далі – ГУ ДПС ) розпочало виконання функцій і повноважень Головного управління ДФС у Чернігівській області, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням яких покладено на ГУ ДПС.

Нова податкова служба стане надійним партнером для підприємців, створюватиме сприятливі умови для ведення бізнесу в Україні, впроваджуватиме нові сервіси та забезпечуватиме рівні права всіх платників податків.

Субсайт Територіальних органів ДПС у Чернігівській області офіційного вебпорталу Державної податкової служби України розміщений за адресою: www.ch.tax.gov.ua.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області