Майже 300 тисяч пенсіонерів Чернігівщини отримають по тисячі гривень

Пенсіонерам області проведено нарахування одноразової грошової допомоги в розмірі тисячі гривень. Такі виплати передбачені у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусної інфекції.

Головне управління Пенсійного фонду в області передало відділенням поштового зв’язку та банківським установам відомості для виплати зазначених коштів. Доплату через поштові відділення отримають близько 43% осіб, через банківські установи – 57%.

– Виплати отримають ті, у кого розмір пенсії на 1 квітня цього року не перевищує п’яти тисяч гривень з урахуванням усіх надбавок та доплат. Таких пенсіонерів в області майже 300 тисяч. Кошти – близько 305 мільйонів гривень – уже надійшли, здійснюється їх виплата, –зазначив  начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.