Шановні друзі

Незабаром Чернігівський обласний ТЦК та СП відзначатиме свою 4-ту річницю з дня створення*! З цієї нагоди керівництво Чернігівського обласного ТЦК та СП оголошує розіграш портативної колонки серед своїх підписників!

Увага важлива інформація!

В Комарівській сільській раді Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації буде проведено навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Соціальна підтримка пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю".

Увага важлива інформація!

Сьогодні вимикатимуть світло у Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях. Обмеження необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після російських обстрілів. Відключення можуть тривати понад 4-6 годин

ТЕРМІНОВО - ВАКАНСІЯ ЛІКАРЯ-СТОМАТОЛОГА

Комарівська громада Ніжинського району Чернігівської області запрошує на роботу ЛІКАРЯ -СТОМАТОЛОГА в стоматологічний кабінет, обладнаний сучасним обладнанням.

УВАГА! ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

21 жовтня 2022 року з 9 години 00 хвилин буде збиратися сміття з домогосподарств жителів села Комарівка. Просимо виставити сміття біля власних будинків до 9 години 00 хвилин.

Онлайн вебінар!

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Проект реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.