КОМАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРЗНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія дев’ятого скликання)

від «08» липня  2021 року

с. Комарівка

№ 230-9/ІХ

Про місцеві податки та збори на території Комарівської сільської ради

Відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись  пунктом 24 частини першої статті 26, статтями 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», сесія Комарівської сільської ради вирішила:

1. Встановити на території Комарівської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області наступні податки та збори:

1.1. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.2. Земельний податок.

1.3. Єдиний податок.

1.4. Транспортний податок.

2. Затвердити:

2.1. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 1).

2.2. Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток 1.1).

2.3. Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України (Додаток 1.2).

2.4. Положення про земельний податок (додаток 2).

2.5. Ставки земельного податку (Додаток 2.1).

2.6. Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України (Додаток 2.2).

2.7. Положення про єдиний податок (Додаток 3).

2.8. Положення про транспортний податок (Додаток 4).

3. Забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.

4. Дане рішення направити до Борзнянської державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області.

5.  Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Секретар сільської ради

Ніна ПІСНЯ