До сесії Комарівської сільської ради

від ____________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

який мешкає:____________________

(місто, село)

(вулиця, будинок, квартира)

Індент. номер____________________________

Контактний номер т.___________________

ЗАЯВА

Прошу припинити право користування та вилучити в мене земельну ділянку надану мені в користування площею __________ га з них:

пасовище __________,

сінокіс – ________.

Яка розташована на території __________________________старостинського округу, призначену для ведення особистого селянського господарства.

Додатки:

1. Довідка про наявність земельної ділянки;

2. Копія паспорту (1,2,3,11 сторінки), або IDкартку та додаток до неї;

3. Копія ідентифікаційного номеру.

_______________                                                                        ____________________

(дата)                                                                                                                               (підпис)

ЗГОДА НА ЗБІР І ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАННИХ

Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних», даю свою згоду на збір і обробку персональних даних, які містяться в документах, поданих мною для отримання адміністративної послуги.

Також даю свою згоду на доступ до моїх персональних даних третій особі відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Підтверджую, що отримав(-ла) усну інформацію, щодо моїх прав відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Також попереджений(-на) про те що, після закінчення з-х років з моменту подачі документів, що містять персональні дані, підлягають знищенню у встановленому законом порядку.

__________________                                                                                       ___________________

(дата)                                                                                                                        (підпис)

Посилання на завантаженя зразку заяви: