На передодні новорічних свят працівники  Борзнянського сектору УДМС у Чернігівській  області щиро привітали сім’ю Руденків:  14 –річного Ярослава із знаковою подією у житті – отриманням першого паспорта та його батька Олега, із прийнятим  свідомим рішенням  обміняти паспорт у вигляді книжечки на ID-картку, адже  сьогодні це зручний та безпечний документ, який можна завантажити до мобільного за стосунку  Дія.

Біометричний паспорт та ID-картка в Дії з 23 серпня 2021 року на законодавчому рівні стали повним аналогом паперового та пластикового, а Україна — новатором у сфері використання цифрових документів.

Цифрові паспорти можливо пред’являти на території України для посвідчення особи та підтвердження громадянства, крім випадків перетинання державного кордону, в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Працівники Борзнянського сектору УДМС у Чернігівській  області побажали родині Руденків міцного  здоров’я,  благополуччя, миру та злагоди у новому 2022 році.