Фото без опису

Виконавчий комітет Комарівської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області повідомляє, що розпочата процедура визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

- нежитлове приміщення ( лазня та території колишнього тракторного парку) розташоване за адресою: вул. Миру, с. Сидорівка Ніжинського району, Чернігівської області;

- нежитлове приміщення (ремонтна майстерня на території  колишнього тракторного парку ) розташоване за адресою:  вул. Миру , с. Сидорівка Ніжинського району, Чернігівської області.

У зв′язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися до відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури Комарівської сільської ради, тел. (04653) 2-51-31.