• Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні, 27 січня 2023 року, в спортивному залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради був проведений дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Володимира Бальченка.

Наш земляк загинув 29 січня 2017 року від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні міста Авдіївка та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Традиційний турнір розпочався з хвилини мовчання на вшанування пам'яті Героя.
У змаганнях взяли участь 6 команд: Комарівський ліцей,  Прохорський ліцей, Красносільський ліцей, Берестовецька гімназія, Степанівська гімназія, КЗ «Комарівська гімназія».
Команди шляхом жеребу були поділені на 2 групи, де зіграли по колу, потім матчі за 5-6, 3-4 та 1-2 місця.
Перемогла команда КЗ «Комарівська гімназія», друге місце – Комарівський ліцей, третє місце – Степанівська гімназія, четверте місце – Прохорський ліцей, п'яте місце – Красносільський ліцей, шосте місце – Берестовецька гімназія.
Були визначені та нагороджені подарунками кращі гравці в складах команд: Зеленський Артем, Ющенко Дмитро, Шумейко Ростислав, Занько Олександр, Волошок Максим, Мойсеєнко Богдан.
Вітаємо переможців та учасників змагань!Фото без опису