Новорічні чудеса!

Запах хвої, смак мандаринок, серпантин, конфетті і, звичайно,ялинка… Ніхто і ніколи не забуває чарівних новорічних пригод.  Зимові свята люблять і діти, і дорослі.Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес. У більшості  новорічне свято асоціюється зі здійсненням бажань. Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання- воно обов'язково здійсниться.                      Напередодні Нового року радісний, святковий настрій панував і в Комарівській територіальній громаді. Коли ми всі подорослішали, дуже важливо зуміти зберегти у наших  серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.             Тому до Комарівської сільської ради, соціальних закладів територіальної громади та місцевих підприємців, завітали з новорічними піснями та теплими привітаннями Дід Мороз та Снігуронька.

Щотижнева апаратна нарада

29 грудня 2021 року Комарівський сільський голова Віктор Бондаренко провів щотижневу апарату нараду з заступником сільського голови Тетяною Курінською, секретарем виконавчого комітету Оксаною Вороніною, секретарем сільської ради Ніною Піснею та керівниками структурних підрозділів сільської ради.   В ході засідання підбито підсумки діяльності за минулий тиждень. Віктор Бондаренко погодив стан виконання попередніх доручень відповідальних осіб, висловив деякі зауваження до роботи та надав ряд доручень на наступний тиждень.     Акцентував також увагу на наступних моментах: •    благоустрій населених пунктів громади; •    надходження коштів до сільського бюджету; •    оголошення результатів аукціонів з передачі в оренду земельних ділянок; •    перереєстрація транспортних засобів сільської ради; •    перевірка документів дітей з числа сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; •    робота з документами, які перебувають на контролі сільського голови.     За результатами наради були надані відповідні доручення.

Відбулася 17 сесія сільської ради ІХ скликання

23 грудня 2021 року в приміщені Комарівського будинку культури відбулася 17 сесія ІХ скликання Комарівської сільської ради. На розгляд сесії було винесено 59 питань. Перед початком сесії керівник компанії ТОВ «Прохорське» Олександр Яловий та представник компанії СТОВ «Дружба – Нова», яка входить в склад компанії KERNЕL  Олег Власенко проінформували присутніх про проведені роботи на території Комарівської територіальної громади за 2021 рік, та плани на 2022 рік. В засіданні 17 сесії ІХ скликання брали участь 17 депутатів сільської ради, та були присутні: старости старостинських округів Комарівської територіальної громади, начальник фінансового відділу Тетяна Лавренчук, начальник відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури Євгеній Динник, головний спеціаліст з юридичного забезпечення Геннадій Горда, начальник ВОКСМС Валентина Грищенко, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Лариса Кононенко, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Юрій Денисенко, журналісти Інформаційної агенції «Агенція Незалежних Журналістів» Геннадій Сухаревський, Ганна Тарасенко та депутат Ніжинської районної ради Микола Шкарупа. По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення. Детальніше із рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному сайті Комарівської громади.

КРАСНОСІЛЬСЬКА МОЛОДА СІЧ

Шкільна організація «КРАСНОСІЛЬСЬКА МОЛОДА СІЧ» Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.. з часів свого існування тісно співпрацює з Чернігівським козацьким  округом  міжнародної громадської організації "Козацтво Запорозьке" , який допомагає в організації різних заходів, вихованні у підростаючого покоління патріотизму, любові до своєї Батьківщини.   До Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.. з приємною місією завітала делегація Чернігівського козацького округу  міжнародної громадської організації "Козацтво Запорозьке" .           Адмірал козацтва, Герой козацтва, кошовий отаман Чернігівського козацького округу   Кузуб Микола Павлович провів обряд нагородження і вручив медалі «ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ І ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ»:  директору  Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. Мазун Ользі Дмитрівні , педагогу - організатору Залозний  Ользі Іванівні.  Колектив  пишається Вами , та бажає найголовнішого - міцного здоров’я, успіхів, натхнення й наснаги у роботі, яскравого професійного шляху та щастя у житті особистому. Нехай Вам завжди та в усьому посміхається доля!

Засідання постійно діючих комісій Комарівської сільської ради

23 грудня 2021 року, в приміщенні Комарівського будинку культури, відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради. На початку засідання всі присутні обговорили й опрацювали 59 питання. По завершенню комісії питання, які погоджено на засіданні, винесено на розгляд сесії. На засіданні постійно діючих комісій були присутні 14 депутатів, старости старостинських округів та взяли участь начальник фінансового відділу  Тетяна Лавренчук, головний спеціаліст землевпорядник Юлія Агха, начальник відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, архітектури та містобудування Євгеній Динник.

Засідання Виконавчого комітету

23 грудня 2021 року, відбулося засідання Виконавчого комітету Комарівської сільської ради, яке провів сільський голова Віктор Бондаренко. На порядок денний засідання були винесені наступні питання:

В Новий рік - з новою технікою

Напередодні Нового року за сприяння народного депутата Анатолія ГУНЬКА для комунального господарства Комарівської сільської ради було придбано трактор, причіп та комплектуючі за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Запитуйте – відповідаємо

- До електронної трудової книжки має доступ тільки роботодавець? Чи може працівник контролювати, як роботодавець вносить до неї записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення?