Ніжинський район: під час ліквідації пожежі житлового будинку вогнеборці виявили тіло 52-річного чоловіка

29 січня о 04:38 до Служби порятунку "101" у м. Борзна надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Галайбине Височанської територіальної громади Ніжинського району.

Пам'ятаємо

29 січня 2022 року минає 5 років з дня загибелі учасника АТО Володимира БАЛЬЧЕНКА, який загинув під  м. Авдіївка Донецької області.

Вшанували пам'ять героїв Крут

29 січня 2022 року сільський голова Віктор БОНДАРЕНКО, заступник сільського голови Тетяна КУРІНСЬКА, секретар сільської ради Ніна ПІСНЯ, виконавчий комітет Комарівської сільської ради, працівники Комарівської публічної бібліотеки віддали шану подвигу Героїв Крут в селі Пам’ятне Крутівської сільської ради Ніжинського району.

Придбано котел

У Степанівський пункт здоров'я придбано твердопалиний котел, який вже давно чекали працівники медзакладу.  Як і в ряд  інших закладів соціальної сфери Комарівської громади, котел куплено за спонсорські кошти. Добру справу зробила компанія "ДРУЖБА-НОВА", за що керівництву компанії велика вдячність. Бажаємо добра, здоров'я та гарних врожаїв.

Пам'яті Володимира Бальченка

27 січня 2022 року в спортивній залі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Володимира Бальченка.  Наш земляк загинув 29 січня 2017 року від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні міста Авдіївка та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Традиційний турнір розпочався з хвилини мовчання на вшанування пам'яті героя.  У змаганнях взяли участь 6 команд: з Прохорів, Берестовця, Красносільського, Степанівки та Комарівки, яка виставила ще й команду дівчат.  За положенням змагань  мали змогу грати хлопці та дівчата. Команди шляхом жеребу були поділені на 2 групи, де зіграли по колу, потім матчі за 5-6, 3-4 та 1-2 місця.  Перемогла команда Комарівської ЗОШ, друге місце -  Берестовецький НВК, третє місце - Прохорська ЗОШ І-ІІІ ступенів , четверте місце - Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, п'яте місце -  збірна  дівчат з с. Комарівка, шосте місце - Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Були визначені та нагороджені подарунками кращі гравці в складах команд: Чонка Іван, Козій Валерія, Індило Іван, Занько Олександр, Півтористий Євген, Печериця Анастасія.  Також був проведений турнір зі стрільбі з пневматичної гвинтівки. Переможцями стали: серед дівчат Муха Марія, учениця 9 класу Комарівськоїї ЗОШ І-ІІІ ступенів, та серед хлопців Шарило Артем, учень 9 класу Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Вітаємо переможців та учасників змагань!  Змагання відбулися з ініціативи та підтримки Комарівської сільської ради та небайдужих громадян України.

Засідання виконкому

26 січня 2022 року в Комарівській сільській раді було проведено засідання виконавчого комітету під головуванням сільського голови Віктора Бондаренка.

Рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, фахівці Ніжинського районного підрозділу Головного управління ДСНС України у Чернігівській області проводять профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі.

Сільський голова брав участь в засіданні Ради територіальних громад Чернігівської області

Сьогодні, 24 січня 2022 року, сільський голова Віктор Бондаренко взяв участь в засіданні Ради територіальних громад Чернігівської області. Під час засідання були розглянуті такі питання: 1. Про кошти Державного бюджету України, які будуть спрямовані у 2022 році на регіональний розвиток; 2. Про організацію територіальної оборони в області; 3. Про будівництво спортивних майданчиків у громадах у рамках реалізації програми Президента України «Здорова країна»; 4. Про підсумки та перспективи реалізації обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвиток особистого селянського господарства «Власний дім»; 5. Про стан дотримання законодавства у сфері надання соціальної підтримки та захисту прав дітей на рівні територіальних громад області.