Дорогі земляки!

Завершується четверта доба  російської війської агресії в Україні.

Слава Україні

Четвертий день війни.  Стоїть і воює Україна

Ми любимо Україну

Дорогі  друзі!                                                                     Ми не можемо вплинути на те, що відбувається, і нам страшно. Але світлі далекі думки, надія допоможуть нам вижити та ще більше об'єднатися. Не дозволимо ворогові морально нас задавити. Ми любимо Україну, любимо наших близьких. Любов, віра, надія - це те, що може нас врятувати.

Шановні жителі громади!

Сили оборони України стримують наступ російського агресора.  У  Чернігівській області противник був зупинений. Повідомляємо, що в Комарівській ТГ  спокійно.

За підсумками січня спостерігається зменшення кількості днів лікарняних

У перший місяць 2022 року до Фонду соціального страхування України подали на оплату на 1 мільйон днів лікарняних менше, ніж у тому ж місяці попереднього року. Загалом за підсумками січня Фонд прийняв на оплату 2,8 мільйона днів лікарняних у разі хвороб, травм, потреби догляду за хворими дітьми чи самоізоляції від COVID-19 – у січні 2021 року цей показник перевищив 4 мільйони днів.

Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

22 лютого о 14:00 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни.

Здійснено профілактичний рейд

З метою проведення роз'яснювальної роботи з профілактики туберкульозу 22 лютого 2022 року за участі представника  сектору ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП  в Чернігівській області Ольги ГАЛАГАН, начальника Служби у справах дітей Комарівської сільської ради Тетяни СТЕПАНЕЦЬ, фахівця соціальної  роботи Центру надання соціальних послуг Катерини СУСЛО було проведено профілактичний огляд сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.