Рятувальники повідомляють:

Cтворено мобільний застосунок "Розмінування України", за допомогою якого можна повідомити ДСНС про виявлені вибухонебезпечні предмети з будь-якого місця швидко та зручно.

До уваги суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу!

На виконання доручення державної організації «РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ПО ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ», з метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

Рятувальники проводять профілактично-роз`яснювальну роботу з населенням

Фахівці ДСНС України щоденно проводять профілактичні бесіди з населенням щодо дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, недопущення виникнення пожеж у природних екологічних системах та житловому секторі.

До уваги господарюючих об'єктів

На виконання доручення Чернігівської ОДА, з метою підготовки Плану економічного відновлення Чернігівської області після військової агресії російської федерації та розробки відповідних презентаційних матеріалів для максимального залучення міжнародних донорів до розбудови економічної спроможності громад в рамках співпраці з «Professional Government Association of Ukraine» звертаємося до вас з проханням пройти до 20 травня 2022 року опитувальник для бізнесу (https://docs.google.com/forms/d/16nBW-mwY6n-Ia-dFQKFRNu62FZp3r5pUX7urda_iqKQ/viewform?edit_requested=true).

Перераховано пенсії

У квітні членам сімей загиблих військовослужбовців перераховано пенсії. Про це повідомило Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Дитячий візок для трійні

Щира вдячність Чернігівському громадському комітету захисту прав людини, зокрема Наталії Куликовій, волонтерам та небайдужим громадянам, які надали для трійні з Комарівської ТГ дитячий візок. Малюки  народились під час воєнних дій в Україні. Дитячий візок доставили волонтери з Польщі. За участі  працівників поліції дитячий візочок було вручено родині, яка тепер виховує 5 дітлахів. Активісти також  передали сім'ї одяг та взуття.               Вітаємо щасливих батьків та бажаємо дітлахам зростати в любові, в мирній процвітаючій Україні.