Економимо!

Економимо з 6:00 до 9:00 та з 17:00 до 23:00. Багато з нас вже засвоїли ці рекомендації і скорочують споживання електроенергії у години-пік. Але завжди можна поділитися корисною інформацією з друзями і знайомими, долучивши їх до нашої спільної справи – допомоги власній країні, енергосистема якої продовжує потерпати від масованих атак російських ракет і дронів.

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті

22 жовтня о 19:57 до 24 Державної пожежно – рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в Берестовці. На її гасіння було відправлено рятувальників з Борзни, Комарівки та Оленівки. На час прибуття пожежних житловий будинок повністю був охоплений полум’ям. О 21:25 пожежу вдалося локалізувати, а о 23:00 повністю ліквідувати. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття житлового будинку по всій площі, домашні речі та майно. На жаль, внаслідок небезпечних факторів вогню загинула 78 – річна господарка. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Сонячна станція

Волонтери передали Комарівській громаді сонячну станцію для резервного живлення струмоприймачів потужність 800 Вт, повідомляє сайт громади.

Профілактичний рейд!

20 жовтня 2022 року інспектор ювенальної превенції Ольга Галаган спільно з начальником Служби у справах дітей Комарівської сільської ради Тетяною Степанець, спеціалістом першої категорії відділу соціального захисту та охорони здоров'я Світланою Дениско провели профілактичні рейди та відвідали сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітні родини та дітей з внутрішньо переміщених сімей.

Дякуємо за підтримку!

В цей нелегкий час для України, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які  здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і так добре, що такі люди все таки є.      Віктор Бондаренко та виконавчий апарат Комарівської сільської ради висловлює  найщирішу вдячність генеральному директору Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська молочна компанія» Юрію Кунаку  за те, що він відгукнувся на прохання та придбав для Комарівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, стоматологічне крісло.         Цей подарунок надасть можливість пропонувати нові медичні послуги,  адже для жителів сільської місцевості саме стоматологічні послуги часто є малодоступними.          Надаючи допомогу, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя.       Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців громади. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та допомогу. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог  Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!   З повагою Сільський голова Віктор Бондаренко

Рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки

Співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводять інформаційно - профілактичні рейди, аби навчити населення правилам пожежної безпеки, особливо в умовах осінньо - зимового періоду. Під час бесід рятувальники закликають громадян не нехтувати правилами пожежної безпеки, зокрема при використанні пічного опалення. Нагадують, що не можна застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини, сушити й складати на печах та біля них одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали тощо. Крім того, надзвичайники радять батькам навчати дітей правилам безпеки життєдіяльності та ні в якому разі не залишати їх без нагляду, адже це може призвести до трагічних наслідків.

ВАРТО + ГО

Український ветеранський фонд підтримуватиме громадські об’єднання із статусом юридичної особи (громадських організацій або громадських спілок), діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їхніх сімей.