Вшанували пам'ять Володимира Бальченка

29 січня 2023 року минає шоста річниця з дня загибелі воїна АТО, нашого земляка Бальченко Володимира Івановича.      В цей день працівники Комарівської сільської ради, Берестовецького Будинку культури та бібліотеки-філії на кладовищі поклали квіти та вшанували пам'ять загиблого героя хвилиною мовчання.     Вічна пам'ять та низький уклін тим, хто виборює свободу, незалежність та гідність України.     Слава Героям !     Герої не вмирають, а назавжди залишаються в наших серцях !

Героям Крут присвячується...

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Бій під Крутами - трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Історія повторюється - сьогодні ми продовжуємо тримати оборону від російської навали. 29 січня в закладах освіти,  культури, бібліотеках Комарівської ТГ  проведено заходи з вшанування пам'яті Героїв Крут. Цього дня ми віддали шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Слава та вічна шана Героям України!

Пам'яті Героїв Крут

ТО НЕ МАКИ... То не маки в чистім полі квітли між снігів - То недорозквітлі долі вбитих юнаків, Що упали так багряно - гарячіш, ніж кров... Розливалась полум'яна до землі любов - До землі, де жовто-синя в жилах кров тече. "Ще не вмерла Україна..." Хмара куль січе... Чорний січень, хмари чорні, білий тільки сніг, Що скував, як у полоні, хлопців молодих. Не зігріти. Не розкути. Смерті не спинить... Крути! Крути!!! Не забути. Вам би, хлопці, жить, Квіти для дівчат збирати серед пишних піль... Ви ж пішли у бій завзято, страх долавши й біль. То не маки на січневім полі розцвіли - То борці за Україну кров там пролили. Чорний січень, хмари чорні, білий був лиш сніг, Що кривавим став, мов долі хлопців молодих. 105 років тому відбувся бій під Крутами. 300 юнаків намагались зупинити наступ на Київ тисяч більшовицьких солдатів. Вони знали, що шансів мало, але все одно пішли боронити своє. Історія повторюється 😢 Не забудемо цей подвиг! Вічно пам’ятатимемо!

Першість з волейболу

Сьогодні, 28 січня 2023 року, в спортивному залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради була проведена відкрита першість Комарівської територіальної громади з волейболу. В змаганнях взяли участь чотири команди: «Фортуна» (Комарівка), «Олімп» (Прохори), «Зоря» (Мала Загорівка)., «Штурм» (Черняхівка). Грали по колу. 1) «Олімп»-«Штурм» 2-0 25-16 25-11 2) «Фортуна»-«Зоря» 0-2 17-25 14-25 3) «Олімп»-«Зоря» 2-0 25-18 28-26 4) «Штурм»-«Фортуна» 1-2 11-25 25-19 10-15 5) «Олімп»-«Фортуна» 2-1 20-25 28-26 15-11 6) «Зоря»-«Штурм» 2-0 25-19 25-21 Турнір вдався! Всі команди "боролися", старалися, емоції переповнювали зал…!!! Перемогли Прохоряни, другі Загорівці, треті Комарівці! Вітаємо переможців, молода команда з Прохорів показала чудову гру, так тримати!!! Також були нагороджені кращі гравці в командах: Бець Дмитро («Олімп»), Болобан Роман («Зоря»), Харченко Олександр («Фортуна»), Сердюк Артем («Штурм»). Дякуємо Збройним Силам України за можливість збирати молодь та дарувати їм позитивні емоції!!!

Укомплектовано Пункти Незламності

Ніжинська районна військова адміністрація передала Комарівській територіальній громаді 8 термовентиляторів, 8 ліхтарів на сонячних батареях, 4 електрогенератори, один старлінк та інше обладнання потрібне для пунктів Незламності. Зазначене обладнання буде використане при комплектуванні пунктів незламності, що додатково почали працювати у громаді. Вказану техніку надала Чернігівська обласна військова адміністрація. Нагадуємо, що в населених пунктах нашої громади працює 4 пункти незламності.

Вшанування пам'яті жертв Голокосту

Щороку Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам'ять  жертв Голокосту, мільйонів єврейських жінок, дітей і чоловіків, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Лише на українських землях їх кількість сягає моторошного числа, близько 1,5мільйона осіб. Подібним злочинам немає виправдання і терміну дії. В закладах освіти, культури та бібліотеках Комарівської  громади проведено заходи з вшанування пам'яті жертв Голокосту.

Реформа розмитнення авто

🚙 Реформа розмитнення авто: дізнайтеся, як зміниться розрахунок митного збору, та поділіться фідбеком

Бойлери для закладів освіти

Комарівська територіальна громада отримала партію бойлерів від Міжнародної організації з міграції.

Турнір з міні- футболу пам'яті Володимира Бальченка

Сьогодні, 27 січня 2023 року, в спортивному залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради був проведений дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Володимира Бальченка. Наш земляк загинув 29 січня 2017 року від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні міста Авдіївка та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Традиційний турнір розпочався з хвилини мовчання на вшанування пам'яті Героя. У змаганнях взяли участь 6 команд: Комарівський ліцей,  Прохорський ліцей, Красносільський ліцей, Берестовецька гімназія, Степанівська гімназія, КЗ «Комарівська гімназія». Команди шляхом жеребу були поділені на 2 групи, де зіграли по колу, потім матчі за 5-6, 3-4 та 1-2 місця. Перемогла команда КЗ «Комарівська гімназія», друге місце – Комарівський ліцей, третє місце – Степанівська гімназія, четверте місце – Прохорський ліцей, п'яте місце – Красносільський ліцей, шосте місце – Берестовецька гімназія. Були визначені та нагороджені подарунками кращі гравці в складах команд: Зеленський Артем, Ющенко Дмитро, Шумейко Ростислав, Занько Олександр, Волошок Максим, Мойсеєнко Богдан. Вітаємо переможців та учасників змагань!