Сприяли відновленню руху

Сьогодні на дорозі Т-25-52 (Борзна-Комарівка) – М02 на в’їзді до села Комарівка відбулася дорожньо-транспортна пригода, а саме під час переїзду комбайнів один вийшов з ладу, який перекрив рух по даній дорозі, утворилися затори з декількох машин та автомобіля швидкої допомоги.

Сапери ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 122 мм

27 листопада об 11:10 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни.

Комарівській сільський голова брав участь у нараді

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, сільський голова Віктор Бондаренко брав участь в семінар – нараді голів територіальних громад Ніжинського району, яку провів голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун.

Засідання Виконавчого комітету

30 листопада 2021 року відбулося засідання Виконавчого комітету Комарівської сільської ради, яке провела заступник сільського голови Тетяна Курінська. На порядок денний засідання були винесені наступні питання:

Презентуємо роботодавця - ТОВ «Лира – Конд»

Борзнянська фабрика печива працює на ринку понад 80 років. Сьогодні підприємство забезпечує роботою 137 людей. Серед них - бухгалтери, кондитери, слюсарі-ремонтники тощо. Наразі тут потрібен вантажник.

Щотижнева апаратна нарада

29 листопада 2021 року, у сільській раді під головуванням сільського голови Віктора Бондаренка, відбулась щотижнева апаратна нарада. Участь в нараді взяли заступник сільського голови, Тетяна Курінська, начальник фінансового відділу Тетяна Лавренчук, головний бухгалтер Лариса Кононенко, секретар сільської ради Ніна Пісня  та керівники структурних підрозділів. На початку наради секретар виконавчого комітету Оксана Вороніна проінформувала усіх присутніх щодо плану заходів на поточному тижні, а саме, проведення чергового засідання виконавчого комітету Комарівської сільської ради. На апаратній нараді був підведений підсумок роботи підпорядкованих структур сільської ради та обговорені актуальні питання життя громади, які стосуються медицини, земельних відносин, благоустрою, освіти, культури, фінансової, соціальної та інших сфер. Зокрема, заступник сільського голови Тетяна Курінська доповіли про епідемічну ситуацію у громаді із захворюваністю населення на гострі респіраторні захворювання та Covid-19, надання медичної допомоги хворим на Covid-19 та проведення заходів з вакцинації населення громади від Covid-19. По завершенню апаратної наради сільським головою було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів.

Зустріч Комарівського сільського голови з Миколою ДЕЙКУНОМ

25 листопада 2021 року відбулася робоча зустріч сільського голови Віктора Бондаренка з генеральним директором КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих небезпечних хвороб» Миколою Дейкуном з питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

Робоча зустріч

Сьогодні в приміщенні Комарівської сільської ради відбулася робоча зустріч сільського голови Віктора Бондаренка з генеральним директором КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих небезпечних хвороб» Миколою Дейкуном, медичним директором Жанною Карпенко, керівником центру первинної медико-санітарної допомоги м. Борзна Сергієм Черновим, головою правління «Чернігівська мережа» Анжелою Мойсеєнко з питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.