УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців.

На виконання розпорядження виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 13.03.2020 №640-03-1, з метою оперативного реагування на можливий ріст кількості страхових випадків пов’язаних із поширенням на території України коронавірусу COVID-19, необхідно оперативно інформувати про випадки тимчасової непрацездатності застрахованих осіб з причин:

• захворювання коронавірусом COVID-19,
  • тимчасового відсторонення осіб, які були в контакті з інфекційними хворими, яким видано листок непрацездатності згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС,

за довільною формою із зазначенням назви підприємства (організації, установи) та кількості страхових випадків до Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області на електронну адресу bahmach.cn@fssu.gov.ua або за телефонами:

Бахмацький район – (04635) 3-47-34, 097-187-4107;

Борзнянський район – (04653) 2-17-46, 067-740-09-31;

Коропський район - .(04656) 2-14-27, 096-973-12-71.

Одночасно нагадуємо про дотримання заходів обережності та санітарно-гігієнічних норм для запобігання захворюванню.

Як захиститися від інфікування:

- уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель;

не торкайтеся обличчя немитими руками;

- часто мийте руки з милом чи обробляйте дезінфекційними спиртовмісними засобами;

- під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;

- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;

- варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними дезінфекційними засобами.

Як запобігти поширенню інфекції:

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря;

- якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати);

- якщо ви відвідували країни, де зафіксовано випадки COVID-19, і протягом 2 тижнів після цього у вас виникли симптоми респіраторного захворювання, негайно зверніться по медичну допомогу;

- необхідно дезінфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина;

- обмежити проведення та участь в культурно-масових заходах, уникайте місць масового скупчення людей.

Бажаємо здоров’я Вам та вашим працівникам!

Начальник  Бахмацького відділення    Микола  Литвин.