Ще одна проблема – під час оптимізації в «Укрпошті» не продумали, що якісь села дійсно малі, і їх може обслуговувати двоє листонош, а деякі села області доволі великі, і тут двома співробітниками пересувних відділень не обійтися. Зокрема, про це говорять у селі Комарівка Борзнянського району (центр Комарівської ОТГ). За словами Комарівського сільського голови Юрія Кантура, через те, що на 1200 мешканців села тут мають залишитися тільки двоє листонош замість чотирьох, обслужити селян, 60% з яких – пенсіонери, буде неможливо. А приходити у конкретні дні і години у центр села, щоб вистояти у чергах, для багатьох літніх людей теж не під силу. Через це жителі громади висловили свою категоричну незгоду з поштовою реформою і просять обласну владу втрутитися у ситуацію, щоб не допустити скорочення листонош та закриття стаціонарного відділення зв’язку. «Це надзвичайно важливе соціальне питання, невирішення якого може мати непередбачувані наслідки», - говорить керівник ОТГ. Звернення та підписи односельців (на початку серпня селяни зібрали дві сотні підписів проти впровадження пілотного проекту «Укрпошти» у тому вигляді, в якому його просувають на місцях) Кантур передав до Чернігівської ОДА. І вважає, що, якщо обласна влада не піде назустріч людям, ситуація може вийти з-під контролю та вилитися у соціальний вибух.