Проведено навчання

Працівники позаштатної групи ГУ ДСНС України у Закарпатській області в Комарівській сільській раді провели навчання з теми "Поведінка та дії під час ядерної та хімічної загрози, при виявленні вибухонебезпечних предметів та  правила надання домедичної допомоги".

Планові відключення електроенергії

​​Обмеження споживання 19 листопада: деталі відключень  Завтра, 19 листопада, у всіх регіонах України з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00 будуть застосовуватись планові відключення. Додаткові аварійні відключення не прогнозуються. Обмеження споживання – це наслідки ракетних атак рашистів на енергосистему України. Цього тижня це вже була шоста. Пошкоджень багато, вони складні. Ремонтні бригади працюють цілодобово і без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям. Цієї зими ми маємо проявити витримку та мужність, щоб протистояти ворогу на енергетичному фронті. Нагадуємо, що графіки планових відключень складають та застосовують обленерго, перелік яких можна знайти за посиланням https://bit.ly/3EGx3np . «Укренерго» не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання. 

ТОП 10 актуальних вакансій

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. До переліку найбільш затребуваних увійшли:

Благодійний футбольний матч

Сьогодні,  в селі Черняхівка, відбувся благодійний футбольний матч на підтримку ЗСУ між командами: "Штурм" (Черняхівка) - "Фортуна" (Комарівка). Цікава та боєва гра закінчилася з рахунком 3-3. За нашу команду голи забивали: Зеленський Артем, Печериця Дмитро та Мазун Роман. Відмітимо, що сьогодні ми грали експерементальним складом, давши можливість молоді  при підтримці досвідчених гравців  проявити себе і вони не підвели - молодці! Дякуємо організаторам за запрошення та відмінну організацію.

Пам'яті Володимира Бальченка

Сьогодні, Комарівською сільською радою, в селі Берестовець був проведений традиційний  V Кубок пам'яті Володимира Бальченка.  Наш земляк загинув 29 січня 2017 року від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні міста Авдіївка та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). За нагороди змагалися команди з Берестовця, Комарівки, Оленівки та Ічні. Грали по колу:  1. «Олімпія» - «Фортуна» 0-0; 2. «Берестовець» - «ДЮСШ Ічня» 1-0; 3. «Фортуна» - «Берестовець» 1-0; 4.«ДЮСШ Ічня» - "Олімпія" 0-0; 5. "Фортуна" - «ДЮСШ Ічня» 2-0; 6. "Берестовець" - "Олімпія" 1-1. Комарівці переможці Кубку, берестов'яни другі, оленівці треті. Були визначені та нагороджені кращі гравці команд: "Фортуна" - Шарило Артем, "Берестовець" - Баришевський Олег, "Олімпія" - Байло Олександр, "ДЮСШ Ічня" - Пушенко Денис. Вітаємо призерів та учасників змагань. Дякуємо депутатам Комарівської сільської ради: Ігорю Блосі та Роману Голованю за допомогу в організації змагань...

Участь в нараді

Сьогодні, 11 листопада, у залі Борзнянської міської ради начальник Ніжинської районної військової  адміністрації Григорій Ковтун провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, головами  і активом Борзнянської, Височанської, Комарівської та Плисківської територіальних громад.

Рятувальники проводять цікаві заходи з мінної безпеки для підростаючого покоління

Співробітники Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області в закладах загальної середньої та дошкільної освіти проводять пізнавальні інформаційні заходи для підростаючого покоління з використанням методичних матеріалів, спільно розроблених фахівцями UNICEF та ДСНС України.