Футбол - це гра, яка об'єднує громаду

Футбол – це гра, яка об’єднує громаду, робить її сильною та згуртованою. У Комарівській громаді є славні традиції і найголовніше, що в громаді по-справжньому люблять футбол. І ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожен майбутній турнір ставав ще кращим.  І такі футбольні змагання стали традиційними! У громаді сформовано дві футбольні команди.У неділю, 2 липня 2023 року, кожна з них досягла успіху: ФАКЕЛ 0:3 БЕРЕСТОВЕЦЬ-ПРИДЕСЕННЯ ФОРТУНА 5:1 ОЛІМПІЯ. Ми з самого малку привчаємо дітей до спорту, до здорового способу життя. Лише таким чином ми можемо виховати здорове, сильне та прогресивне нове покоління. Сільська рада завжди підтримує всі спортивні починання та пишається спортивними досягненнями нашої молоді. Наші випускники учні спортивних ліцеїв, студенти факультетів фізичної культури, багато з них стали на захист України. Футбол об'єднав місцеву владу, талановиту спортивну молодь та місцевих жителів, яким не байдуже майбутнє нашої громади. Впевнені, що ми виростимо ще не одного кумира футболу. Тому що кожного дня ми працюємо над вдосконаленням спортивної інфраструктури. Ми щиро вдячні Святославу Савченко за його роботу на спортивній ниві та за організацію спортивних змагань в громаді.

Ніжинське РУ ГУ ДСНС  України у Чернігівській області

Ніжинське РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Протягом червня 2023 року працівниками Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області проведено роботу з працівниками підрозділу місцевої  пожежної охорони с. Комарівка (Комарівської ТГ). Під час проведеної роботи працівникам надано необхідну методичну та практичну допомогу у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки, недопущення виникнення пожеж, загибелі й травмування людей на них, а також доведено правила пожежної безпеки в побуті, під час перебування людей на водоймах, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів та при отриманні сигналу "Повітряна тривога". Всі ці питання люди повинні чітко знати та усвідомлювати, адже від їх безумовного виконання залежить їх життя та життя тих, хто знаходиться поруч.

Турнір з міні-футболу

1 липня 2023 року у Ічні відбувся турнір з міні-футболу, приурочений до Дня Конституції України. У змаганнях взяли участь 4 команди – з Ічні, Парафіївки, Івангорода та Комарівської ТГ. Про це повідомляє Ічнянська міська рада. 2 липня на міському стадіоні в місті Ічня відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Дню Конституції України. У змаганнях взяли участь футболісти з Ічні, Парафіївки, Івангорода та Комарівської ТГ. Турнір проходив за підтримки Ічнянської міської ради. За результатами проведених ігор перемогу здобула команда Комарівської ТГ, 2 місце посіла Ічнянська ІК «ДЮСШ», бронзові призери – «Івангород», 4 місце – «Парафіївка». Також організатори відзначили найрезультативніших спортсменів: Кращий воротар – Денис Пушенко (Ічня) Кращий захисник – Максим Шевченко (Івангород) Кращий бомбардир – Артем Шарило (Комарівська ТГ) Кращий гравець – Ілля Васильченко (Парафіївка).

Третій етап тренінгів проєкту "Людський вимір..."

29 - 30 червня 2023 року в Комарівській сільській раді було проведено третій етап проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який втілюється «Міжнародною організацією з міграції»  в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади. На третьому етапі проєкту проходили дводенні тренінги з теми "Формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних". У кожному дводенному тренінгу брали участь 20 бенефіціарів з Комарівської сільської ради та Бахмацької міської ради.