Парковий волейбол

2 липня у Борзні на стадіоні імені Сергія Іващенка відбулися ігри відкритої першості Борзнянської територіальної громади з паркового волейболу. За перемогу змагалися чотири волейбольні колективи: «Діамант» (Борзна), «Козак» (Миколаївка), «Фортуна» (Прохори) та «Сиволож» (Сиволож).  Грали по колу, до двох перемог.    Наводимо результати матчів:  «Сиволож» – «Фортуна» – 2:0 (25:19, 25:23), «Діамант» – «Козак» – 0:2 (14:25, 19:25),  «Сиволож» – «Діамант» – 2:1 (21:25, 25:12, 15:6),  «Фортуна» – «Козак» – 1:2 (18:25, 26:24, 9:15),  «Діамант» – «Фортуна» – 1:2 (25:21, 23:25, 12:15),  «Козак» – «Сиволож» – 2:0 (25:19, 25:22).  У підсумку Кубок та золоті медалі першості виборов «Козак» з Миколаївки. Друге місце і срібні нагороди дісталися волейболістам Сиволожа, третя сходинка у «Фортуни».

Гідна зміна для Фортуни

1 липня 2023 року юні футболісти Комарівської ТГ (2006 р.н. і молодші) випробовували власні сили на турнірі з міні-футболу в Ічні, де зібрались їх однолітки ще з трьох команд: «Ічня», «Івангород» та «Парафіївка».  Грали по колу: 1) «Комарівка» - «Парафіївка» 1-0; 2) «Ічня» - «Івангород» 2-0; 3) «Комарівка» - «Ічня» 1-0; 4) «Парафіївка» - «Івангород» 1-2; 5) «Івангород» - «Комарівка» 1-3; 6) «Ічня» - «Парафіївка» 3-0. Цей майданчик виявився щасливим для наших земляків, які  перемогли в усіх зустрічах та стали переможцями змагань, ічнянці - другі, івангородці - треті.  Наслідком чемпіонської гри стала цілком заслужена командна перемога, а звання кращого бомбардиру турніру здобув Артем Шарило.  Так тримати, юніори, і вдалої гри за дорослу «Фортуну»!