Розумовські зустрічі

30.11.-01.12 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко у Чернігові брав участь у «Розумовських зустрічах». У ході зустрічі проведено п'ять дискусій. Вони присвячені тисячоліттю Великого князівства Чернігівського. Цю дату відзначатимуть наступного року. Тож це такий перший захід із нагоди такої поважної дати. Ми порушували й історичну тематику, також, звісно, йшлося про сучасну російсько-українську війну. Друга дискусія стосувалася відновлення та розвитку територіальних громад – проєктна діяльність, залучення зовнішніх коштів, управління ними, раціональне використання, планування. Третя дискусія присвячувалася змінам в інституції української держави, тобто тому, що має змінитися, бо так, як є, залишатися не може. Четверта дискусія – це інформаційні війни. І п’ята – це виклик, який стоїть перед нами. Це вступ до ЄС і НАТО. Це велике завдання, яке має виконати Україна. Що маємо зробити, як, коли, які проблеми та як ми їх долатимемо.

Турнір з міні-футболу пам'яті Сергія Савченка

Сьогодні, Комарівською сільською радою, було започатковано Кубок з міні-футболу пам’яті Загиблого Героя Сергія Савченка. Сергій був нападником "Фортуни", цінував життя, любив сина, був справжнім другом та патріотом... Наш земляк загинув 30 грудня 2022 року від  поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями біля села Підгородне Бахмутського напрямку Донецької області. За нагороди змагалися команди: «Берестовець», «Ветеран» Комарівка, «Фортуна» Комарівка, «Старт» Комарівка, «Олімп» Прохори. Грали по колу: 1. «Ветеран» - «Олімп» 1-4; 2. «Берестовець» - «Старт» 5-4; 3. «Фортуна» - «Ветеран» 6-1; 4.«Берестовець» - "Олімп" 1-3; 5. "Фортуна" - «Старт» 11-3; 6. "Ветеран" - "Берестовець" 2-5; 7. «Олімп» - «Старт» 3-9; 8. «Фортуна» - «Берестовець» 5-2; 9. «Ветеран» - «Старт» 7-3; 10. «Олімп» - «Фортуна» 4-8. «Фортуна» переможці, «Олімп» другий, «Берестовець» третій! Вітаємо призерів та учасників змагань! Були визначені та нагороджені кращі гравці команд: "Фортуна" – Станіслав Шленчак, "Ветеран" – Олександр Панішев, "Олімп" – Олег Симоненко, "Старт" – Дарина Печериця, «Берестовець» - Юрій Рибецький! Молодці, вітаємо! Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати молоді позитивні емоції! Пам'ятаємо своїх Героїв! Слава Україні! Героям Слава!

Моніторинговий візит

1 грудня 2023 року співробітники регіонального представництва Уповноваженого у Чернігівській області Лариса Шумна та Ірина Жмака здійснили моніторинговий візит до Комарівської ТГ.

Аліна Куськал - переможець конкурсу юних фотоаматорів

За підсумками обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Чернігівщина - мій рідний край" у номінації "Пейзаж" (середня вікова група) Аліна Куськал, здобувач освіти Красносільського ліцею, стала призером за роботу "Під білим покривалом ночі".