НЕБЕЗПЕЧНА ВОДА

Серед надзвичайних ситуацій природного походження найчастіше трапляються небезпечні явища гідрологічного характеру такі, як повені, паводки, підвищення рівня ґрунтових вод тощо.

Школярам  - планшети

Школярам - планшети

Сільський голова Віктор Бондаренко отримав планшети для здобувачів освіти з родин ВПО.

Здаємо кров - рятуємо життя

У черговий раз працівники Комарівської сільської ради долучились до здачі крові Ніжинському центрі забору крові особам, які терміново потребують допомоги. Попри всі свої службові справи та обов’язки є надважлива справа – врятувати життя. Донація – це відповідальна процедура, тому працівники Комарівської сільської ради дотрималися усіх правил підготовки та харчування перед здаванням крові. Наша кров рятує життя бійців на фронті та цивільних в тилу!  Долучитися до кампанії з донорства крові може кожен, хто немає протипоказань. Стати донором - не лише легко, але дуже важливо. Півгодини витраченого Вашого часу можуть подарувати довгі роки життя іншим людям! Станьте донором - врятуйте комусь життя!

Дбаємо про здоров'я та гігієну

Борзнянське відділення Ніжинського міськрайонного відділу ДУ "Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України" під керівництвом Івана ВОВКА систематично дбає про гігієну та здоров'я мешканців громади та забезпечує латексними рукавичками, антибактеріальнми антисептичними засобами, масками-респіраторами. Наразі, реалізація даного проєкту є надзвичайно важливою для громади, особливо  у час загострення гострореспіраторних інфекцій, адже дає можливість забезпечити освітні та медичні заклади, які щоденно перебувають у зоні ризику, засобами індивідуального захисту. Висловлюємо щиру вдячність Івану Івановичу Вовку за надання допомоги та сподіваємося на подальшу співпрацю.