Телефонні шахраї знову турбують платників Чернігівщини

Телефонні шахраї знову турбують платників Чернігівщини   Суб’єктам господарювання Чернігівської області  вкотре не дають спокою телефонні шахраї. Співробітники сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що невідомі особи телефонують платникам області з номерів 0500514348 і 0669102331 та представляються начальником Ічнянської ДПІ. Після цього під різними приводами вимагають перерахувати грошові кошти на картковий рахунок №4441 1144 5118 1802. Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації. У разі надходження дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами необхідно повідомити працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами: (0462) 652-315, 652-392, 668-522. Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

На Чернігівщині знову активізувалися шахраї, які маскуються під податківців!

На Чернігівщині знову активізувалися шахраї, які маскуються під податківців! На території Чернігівської області знову активізувалися телефонні шахраї, які видають себе за податківців. З номерів мобільного зв’язку (095)630 87 93 на телефони юридичних осіб Корюківського району 11.09.2020 невідомими особами були здійснені дзвінки від імені начальника Корюківської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області з вимогою надати грошові кошти на потреби працівників служби (фінансова допомога для прийому перевіряючи із Головного управління ДПС у Чернігівській області). Отож, Головне управління ДПС у Чернігівській області вкотре застерігає платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.  Попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.