Понад 10 тисяч потерпілих на виробництві пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

Понад 10 тисяч потерпілих на виробництві пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними підсумками 2021 року понад 10 тисяч осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

Фонд направив 1,75 мільярда грн фіндопомоги на лікарняні і декретні виплати

Фонд направив 1,75 мільярда грн фіндопомоги на лікарняні і декретні виплати

 Фонд соціального страхування України направив 1 мільярд 750 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

Середній розмір лікарняних і декретних зріс на 11,4% та 18,5% відповідно за підсумками 11 місяців

Середній розмір лікарняних і декретних зріс на 11,4% та 18,5% відповідно за підсумками 11 місяців

За підсумками 11 місяців 2021 року середньоденний розмір допомог, які Фонд соціального страхування України фінансує за лікарняними листками, зріс на 11,4% для лікарняних у разі хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 чи догляду за хворими рідними, та на 18,5% для лікарняних по вагітності та пологах.

Е-ЛІКАРНЯНІ З НЕЗНАЧНИМИ ПОМИЛКАМИ  В ПІБ ПРИЙМАЮТЬСЯ ФОНДОМ ДО ОПЛАТИ

Е-ЛІКАРНЯНІ З НЕЗНАЧНИМИ ПОМИЛКАМИ В ПІБ ПРИЙМАЮТЬСЯ ФОНДОМ ДО ОПЛАТИ

Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при заключенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні

ОБЕРЕЖНО – ОЖЕЛЕДИЦЯ!

ОБЕРЕЖНО – ОЖЕЛЕДИЦЯ!

Аналіз виробничого та побутового травматизму показує, що абсолютна більшість випадків травматизму трапляється в результаті падінь під час пересування людей. Наслідком такого травмування є тривала втрата працездатності та інвалідність. В осінньо-зимовий період вірогідність падінь значно зростає,тому для попередження травмування працівників під час виконання виробничого завдання при пересуванні пішки або на транспортному засобі в період складних погодних умов необхідно на підприємстві проводити працівникам позаплановий інструктаж з питань охорони праці щодо їх поводження при виконанні робіт в складних погодних умовах, а водіям транспортних засобів - інструктажі з безпеки дорожнього руху.  Щоб зменшити вірогідність падіння під час пересування пішки в ожеледицю, необхідно дотримуватись наступних основних правил поводження:                                      - вдягайте зручне взуття на неслизькій підошві;                                                                                         - пересувайтеся тільки по пішохідних доріжках, не ходіть біля самого краю проїжджої  частини дороги, старайтеся обходити всі місця з похилою поверхнею;                                                                                                                                    - ходіть не поспішаючи , дивіться під ноги та обходьте небезпечні місця;                                      - будьте гранично уважним під час переходу проїжджої частини дороги;                                         - при переході по обледенілій поверхні не підіймайте високо ступні ніг, а робіть рухи подібно ковзанню, не тримайте руки в кишенях - це збільшує можливість падіння, а також важких травм, особливо переломів та струсів мозку; - тримайтеся подалі від будинків – ближче до середини тротуару з метою передження травмування від падіння з даху снігу, бурульок тощо;                                                                            - при порушенні рівноваги відразу зігніть ноги в колінах, це також допоможе вам знизити висоту, якщо відчуваєте, що падіння не можна уникнути; - при ходьбі під час ожеледиці центр тяжіння тіла спрямовуйте вперед; - спускаючись чи піднімаючись сходами, тримайтеся за поручні, обов’язково ставте на сходинку обидві ноги;

Остерігайтесь обмороження та переохолодження

Остерігайтесь обмороження та переохолодження

         В Чернігівській області фіксуються випадки обмороження у зв’язку з різким похолоданням та низькими показниками температури повітря. Щорічно до лікувальних закладів області надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують дотримуватись основних правил поведінки.

Е-лікарняні сумісників з’являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

Е-лікарняні сумісників з’являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

Відсьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за листопад у повному обсязі

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за листопад у повному обсязі

Фонд соціального страхування України 15 грудня завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за листопад. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

Українці провели на лікарняних на 22,7% більше днів за підсумками 11 місяців

Українці провели на лікарняних на 22,7% більше днів за підсумками 11 місяців

Упродовж січня–листопада 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на оплату 36,7 мільйона днів лікування від захворювань, травм, а також догляду за хворими рідними і проходження самоізоляції від COVID-19 українськими працівниками. Це на 22,7% більше, ніж за той же період 2020 року.