Сьогодні в Комарівському будинку культури зібралися представники всіх населених пунктів громади для ознайомлення з проектом "Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини". Ініціативна група проекту та ГО "MART" розповіли про ключові моменти у створенні молодіжного простору для дітей та молоді, перспективи молодіжної ради, проект якої буде внесено у порядок денний на сесію сільської ради, а також презентували ще не зареєстровану, але створену ГО "ВІТОН". Запрошені проявили неабияку активність  задаючи питання стосовно даної зустрічі, на які по можливості отримували відповіді. Звісно, одним проектом вирішити всі проблеми, які були озвучені не вдасться, але об'єднавшись, разом зможемо працювати задля єдиної мети. В плані також розробити програму співпраці, та запровадити з нового року бюджет участі.