7 грудня 2020 року, о 9 годині 00 хвилин сільським головою В. В. Бондаренком, було проведено щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. На апаратній нараді обговорювали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери,медицини,освіти, культури та економіки.

Обговорювали тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних, а саме вуличне освітлення, прибирання та головні напрямки роботи комунального відділу минулого тижня.

Керівники відділів прозвітували про пророблену роботу за тиждень.

На 10 грудня 2020 року заплановано засідання робочої групи в складі старост та директорів шкіл Комарівської громади, щодо розробки бюджету на 2021 рік.

По завершенню апаратної наради сільським головою було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.