Фото без опису

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати! Щиро вітаємо Вас із Днем місцевого самоврядування!

Вам випала висока довіра жителів громади представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя , дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.

Повноваження влади на місцях тільки зростатимуть, тому дуже важливим є ваше розуміння того, що разом із тим суттєво збільшуватиметься й рівень вашої відповідальності – в першу чергу перед людьми, які вас обрали.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку громади, в ім’я розквіту рідного краю.

Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громади, для розвитку та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

З повагою сільський голова                                                            В. В. Бондаренко