Сьогодні з нагоди Дня місцевого самоврядування сільський голова Віктор Володимирович Бондаренко вручив грамоти та грошову винагороду працівникам громади.

Грамотою сільського голови та грошовою винагородою були нагороджені наступні працівники:

• Оніщук Степан Іванович, фельдшер с. Берестовець, депутат 1 округу;
  • Прощенко Михайло Миколайович, бувший в.о. староста Берестовецького старостинського округу, член виконкому;
  • Вороніна Оксана Віталіївна, керуюча справами (секретар) виконкому.

Під час церемонії нагородження В. В. Бондаренко звернув увагу присутніх на те, що роботу кожного, хто працює в органах місцевого самоврядування, з часом оцінюватимуть жителі громади. Своє вітання сільський голова завершим словами:
«Я впевнений, що кожен з вас вкладає у свою роботу душу і серце.
Результатом цього має стати успішна громада».

Урочистості завершилися музичним привітанням від Ольги Євченко, художнього керівника Красносільського будинку культури, директора та художнього керівника будинку культури с. Комарівка Миколи Перця та Тетяни Товстиги, а також директора публічної бібліотеки с. Комарівка Ірини Холодняк.