Про онлайн семінар-нараду

З метою активізації підприємницької діяльності в сільській місцевості

24 грудня 2020 року о 10.00 Департаментом розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації в онлайн режимі буде проводитись семінар-нарада з питань розвитку та підтримки АПК (далі- семінар-нарада).
Порядок денний семінар-наради додається.
Підключення до семінар-наради за посиланням:

Просимо розповсюдити інформацію щодо проведення семінар-наради серед сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, а також долучити до участі у заході працівників відповідальних за напрям агропромислового розвитку.

Додаток: на 1 арк. в 1 екз.

Заступник директора                                                            Олег КРАПИВНИЙ

Андрій Бардаков (0462) 778945

онлайн семінар-наради з питань розвитку та підтримки АПК

Дата проведення:

24 грудня 2020 року

Місце проведення:

в режимі онлайн-конференції

Час проведення:

початок о 10.00 год.

Учасники:

Представники Департаменту розвитку економіки та сільського господарства, Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Чернігівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, Науково-дослідного центру «Чернігівагропромпродуктивність»; сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, райдержадміністрації, об’єднані територіальні громади

1. Ознайомлення з програмою семінар-наради: