24 грудня 2020 року під головуванням сільського голови Віктора Бондаренка, відбулося засідання другої сесії Комарівської сільської ради ІХ скликання.

Затвердивши  порядок денний, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

Загалом цього дня депутати розглянули  39 питань, з них 18 програм та 2 положення, які затвердили. Всі вони попередньо були детально розглянуті на засіданні постійних комісій сільської ради, тому майже з усіх питань депутати були одностайними в прийнятті рішень.

Ключовим питанням порядку денного стало прийняття сільського бюджету на 2021 рік. Представила проект бюджету на розгляд депутатів начальник фінансово-бухгалтерського відділу, головний бухгалтер Тетяна Лавренчук. Слід зазначити, що проект головного фінансового документа пройшов ретельну підготовку. Як результат – головний фінансовий документ – бюджет на 2021 рік – прийнято одноголосним рішенням.

Участь у засіданні 2 сесії ІХ скликання Комарівської сільської ради взяли 19 депутатів та керівник комунального підприємства Юрій Мірошниченко.