За ініціативи старости Берестовецького старостинського округу Катерини Пирковської, було організовано прикрашання Новорічної ялинки, яке пройшло на належному рівні.

26 грудня 2020 року в центрі села Берестовець, відбулося наряджання Новорічної ялинки за участю місцевих фермерів (Блохи І. І., Джугова М. Ю., Дорошенка О. О.), Берестовецького лісництва ( Постернака М. Я., Голованя Р. В.), ТОВ «Великий Бір» Лесенко В.О. та активних жителів села. Всі принесли з собою новорічні іграшки, мішуру та серпантини.

Особливу подяку староста Берестовецького старостинського округу висловлює Джугову О. Ю. за доставлені новорічні гірлянди, а також ієрею Олександру за освячення  новорічної красуні.

Також староста Катерина Пирковська наголосила, що 31 грудня 2020 року з 11 години 00 хвилин біля головної ялинки села на жителів чекатимуть Дід Мороз та Снігуронька з солодощами.