Сьогодні під керівництвом заступника сільського голови Комарівської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів влади Тетяною Курінською була проведена щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів  соціально-гуманітарної сфери.

На нараді було підведено підсумки роботи по проведенню Новорічних свят.

Начальник відділу освіти Валентина Грищенко надала інформацію щодо проведення спортивного змагання яке відбудеться 6 січня 2021 року в приміщені Комарівської ЗОШ серед учнів, Степанівської, Комарівської ,Сидорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Комарвської гімназії.

Начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Тетяна Колодка повідомила, що новорічна ялинка с. Берестовець приймає участь в батлі під назвою «Ялинковий батл по – Чернігівськи 2021».

Заслухавши інформацію посадовців, Тетяна Курінська внесла ряд пропозицій щодо шляхів вирішення порушених питань. Керівники структурних підрозділів отримали ряд доручень до виконання.