Сьогодні в приміщені Комарівської сільської ради, відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Комарівської ТГ.

Сільський голова Віктор Бондаренко привітав директорів шкіл, ознайомив із основними напрямками освітньої галузі громади, дав вичерпні відповіді на запитання.

Начальник відділу освіти Валентина Грищенко проаналізувала роботу закладів освіти громади у І семестрі 2020/2021 навчального року. Також були намічені цілі для організації початку ІІ семестру і подальшої плідної роботи.

Микола Косенко, заступник начальник управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медецини Борзнянського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, разом із спеціалістами відділу детально ознайомили із новим Санітарним регламентом для закладів освіти, який набрав чинності з 01 січня 2021 року, а також принципами запровадження НАССР.