11 січня 2021 року під керівництвом заступника сільського голови Комарівської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів влади Тетяною Курінською була проведена щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів  соціально-гуманітарної сфери.

На нараді було підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

Начальник та спеціалісти відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту озвучили ряд питань, зокрема:

Валентина Грищенко розповіла про реєстрацію участі випускників закладів загальної середньої освіти в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з 5 січня по 19 січня 2021 року. Також повідомила про участь здобувачів освіти у ІІ етапі ХІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді з української мови імені Тараса Шевченка, який буде проведено дистанційно.

Тетяна Колодка запропонувала проведення флешмобу до Дня Незалежності України «Рушник єднання».

Святослав Савченко вніс пропозицію, щодо організації 30 січня 2021 року турніру пам’яті воїна АТО Володимира Бальченка.

Заслухавши інформацію посадовців, Тетяна Курінська внесла ряд пропозицій щодо шляхів вирішення порушених питань. Керівники структурних підрозділів отримали ряд доручень до виконання.