Сьогодні сільський  голова Віктор Бондаренко провів щотижневу апаратну нараду. В заході взяли участь заступник сільського голови Тетяна Курінська, секретар сільської ради Ніна Пісня, керівники відділів та представники структурних підрозділів .
На апаратній нараді був підведений підсумок роботи  підпорядкованих структур сільської ради та обговорені актуальні питання життя громади, які стосуються медицини, земельних відносин, економіки, освіти, культури, фінансової та інших сфер.
На прикінці наради сільський голова звернув особливу увагу щодо необхідності вакцинації жителів громади, адже вакцинація залишається єдиним захистом від коронавірусу та лише вакцинування зможе швидше повернути громаду до звичайного ритму життя.
За результатами наради були надані відповідні доручення.